English Camp "Fun in The Sun"

      
    31 травня в Оникіївськії ЗШ І-ІІІ ступенів розпочав роботу англомовний табір «Fun in the Sun». Цього року вперше учні мають змогу відпочивати і вчити англійську мову. Це дуже своєчасний проект, так як знання іноземних мов набуває пріоритетного значення.
       У школі працюють 2 вікові групи. Група І 3-5 класи, ІІ група - 6-8,10 класи.
  Учнів табору чекають цікаві та змістовні заходи, інтерактивні заняття, круглі столи, цікаві ігри, перегляди англомовних фільмів та мультфільмів.
  Протягом другого тижня учні молодшої групи розгадували кросворди, малювали та презентували свої улюблені спортивні ігри, складали квітку побажань. Діти грали в мовні ігри на подвір’ї. Перевіряли мовну лексику, презентували свої творчі здібності, зображуючи своє захоплення на піску. Відбувся конкурс мініатюр (міміка), де учні показували різні види хобі.  
      Старша група учнів познайомилася із традиціями проведення Дня чаю у Великій Британії та обговорювали деталі за круглим столом.  Дізнавалися про традиції святкування Дня англійської мови та про Великого генія  В.Шекспіра. Сценка «Якби Ромео знав…» Діти презентували традиції проведення Дня української мови. Учні поділилися на команди (хлопці та дівчата) і кожна з команд розказала про традиції проведення цього дня у нашій школі. Далі відбувся мовний пін-понг  (запитання-відповідь) на тему: «Свята і традиції».
       Всі учні залишилися задоволеними. Дні, проведені на свіжому повітрі, одночасно з вивченням англійської мови, додали дітям здоров’я та гарного настрою.
    В останні дні мовного табору учні молодшої групи ділилися найулюбленішим заняттям для всієї дітвори – мультфільмами. Розповідали про улюблених персонажів та малювали своїх героїв. Все це занурило дитячі душі у такий цікавий та мрійливий світ дитинства. 
       Також діти грали в мовні ігри, використовуючи мультимедійну дошку. Захищали свої роботи перед учнями, розповідаючи про своє хобі та захоплення. Учасники розгадували кросворди, слухали цікаві тексти, грали в команду  гру     « Біжи, читай, диктуй, пиши!», завданням якої було  дістатися до місця, де покладено картки зі словами, запам’ятати чергове слово, повернутися назад та продиктувати по літерах своїй команді. Всі були задоволені,маючи змогу вчитися, граючись.
      Учні старшої групи поринули в атмосферу мрії. Діти вигадували та пропонували різні види свят та традицій їх святкування. Найцікавішою  ідеєю було  відзначати день української пісні, адже наші пісні  - наймелодійніші. Також учні відгадували кросворди та грали в гру «Уяви», де ділилися мріями про святкування якось із свят закордоном. 
        На кінець табору був день презентаційної роботи, перевірки вивченого матеріалу та демонстрації набутих знань  протягом табору.
      Діти старшої групи захищали свій проект. Учні презентували роботу, розповідаючи про шляхи вдосконалення вивчення англійської мови. Також на завершення всі грали в мовну гру «Своє запитання» іншому, де кожен міг перевірити вивчений та засвоєний матеріал протягом мовного табору.
     У  завершальний день мовного табору всі учасники ділилися своїми за та проти щодо відвідування табору та голосували за найкращий проект.  Обговорювали  роботу з мовним наповненням усіх проектів у ігровій формі: пазли, вікторини, загадки тощо. 
Також вчителем було зроблено аналіз зразків англійської мови, використаної в проекті. Підсумувалася вся виконана робота учнями та вчителем.
   На завершення  всі учасники мовного табору написали свої враження та побажання. 


More information

Немає коментарів:

Дописати коментар